szkolenia indywidualne

Zapraszam na szkolenia/lekcje indywidualne w tematyce:

 1. West Coast Swing + jakość ruchu
 2. Taniec towarzyski turniejowy
 3. Zdrowie / trening ogólnorozwojowy / neurotrening / trening pod taniec / enhancing performance 
 4. Zdrowie i oddech
 5. Higiena/ergonomia pracy


Przeczytaj proszę dokładny opis powyższych punktów, który jest poniżej.
Żeby umówić się na zajęcia indywidualne najlepiej kontaktować się ze mną osobiście – szczegóły w zakładce Kontakt.

60-minutowe spotkanie to koszt 200 zł

Jeśli jesteś kursantem Skalski Dance School lub wziąłeś/wzięłaś udział w moim tygodniowym szkoleniu grupowym – możemy porozmawiać o zniżkach. 

Dokładniej o tematyce szkoleń indywidualnych poniżej:

 1. West coast swing + jakość ruchu – dla tancerzy West Coast Swing
  – możliwa pojedyncza lekcja
 1. Taniec towarzyski turniejowy (coaching, enhancing performance, określenie słabych punktów, plan treningowy, edukacja) – tylko po omówieniu szczegółów współpracy na co najmniej pół roku. To może oznaczać zarówno spotkania co tydzień, jak i raz na miesiąc lub nawet dwa (z częstszym kontaktem online). Co najważniejsze – muszę mieć możliwość ciągłości pracy i Twoje zobowiązanie do przestrzegania planu, który ustalimy przy akceptacji Twojego trenera klubowego.

  Co ważne: nie jestem związany z żadnym klubem tańca towarzyskiego i nie mam zamiaru być – masz gwarancję (i Twój trener również), że podejdę do Twojego szkolenia całkowicie obiektywnie i z pełnym zaangażowaniem.
 1. Zdrowie – trening ogólnorozwojowy / neurotrening / trening pod taniec / enhancing performance w zależności od dyscypliny – możliwe tylko dla uczestników mojego tygodniowego szkolenia grupowego – muszę wiedzieć, że podstawy są dla Ciebie jasne.
  Możliwy pojedynczy trening ale zwykle lepiej założyć przynajmniej 5 spotkań żeby monitorować progres
 1. Zdrowie – oddech – minimum 5 spotkań (raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie) + Twoje zobowiązanie do codziennej pracy samodzielnej – na początku co najmniej 15 minut dziennie.
  1. Higiena/ergonomia pracy – o co w tym chodzi? Jeśli 8h dziennie spędzasz w pozycji, lub w sposób niezdrowy dla Twojego ciała to potem trening może się czasem okazać walką z wiatrakami. Siedzenie samo w sobie już jest nie zdrowe… Dlatego warto czasem pomyśleć nie tyle nad treningiem co nad tym dlaczego na treningu (czy to tanecznym czy innym) jest nam tak trudno. Znaleźć przyczyny dlaczego nasze ciało działa tak, a nie inaczej, a nie tylko walczyć ze skutkami jeszcze intensywniejszym treningiem.
   W tym punkcie chcę zaproponować indywidualna ocenę i plan, co zmienić w stanowisku pracy (jeśli coś trzeba) lub codziennych przyzwyczajeniach, żeby było zdrowiej + plan działania/treningu na określony czas w zależności od potrzeb. Wycena indywidualna (temat całkiem nowy więc pierwszych pięć osób będzie miało taką ocenę za free) – w tym wizyta u Ciebie w pracy; plan, co dalej (również treningowy jeśli trzeba); edukacja – na co zwrócić uwagę, żeby było możliwie jak najzdrowiej.
Kontakt